Kontakta en
servicetekniker

Hitta en certifierad servicetekniker i ditt närområde.

Du kan även söka på postnumrets 2 första siffror.

Kontakta en
säljare nära dig

Här hittar du våra säljare med kunskaper utöver det vanlig.

Du kan även söka på postnumrets 2 första siffror.

Kontakt

Över 160 serviceinriktade medarbetare i hela landet

Huvudkontoret ligger i Huddinge ca 7 km söder om Stockholm city, i Huddinge, alldeles intill E4/E20. På huvudkontoret finns våra produktspecialister och dessutom vårt huvudlager.

Vi är omkring 160 medarbetare över hela landet som kan erbjuda dig en rikstäckande, effektiv organisation med stort kunnande och känsla för service.

Ring huvudkontoret i Huddinge, eller till det distriktskontor som ligger närmast, så kommer vi.

Hitta en kontaktperson Hitta hit Lämna feedback
Postadress

Dematek AB
Box 5560
141 07 HUDDINGE

Leveransadress

Dematek AB
Gamla Södertäljevägen 125
141 71 SEGELTORP

Fakturaadress

Dematek AB
FE5649 Scancloud
831 90 ÖSTERSUND
Org nummer: 556473-4886
dematek@pdf.scancloud.se

Kundsupport

010-202 35 10

kundsupport@dematek.se

Telefon

08-603 34 00

Öppettider

Måndag-Fredag: 8-17
lunchstängt: 12-13

På fredagar stänger vår telefonväxel klockan 15:00.

Fax

08-88 00 66

Huvudkontoret ligger i Huddinge ca 7 km söder om Stockholm city, i Huddinge, alldeles intill E4/E20. På huvudkontoret finns våra produktspecialister och dessutom vårt huvudlager.

Vi är omkring 160 medarbetare över hela landet som kan erbjuda dig en rikstäckande, effektiv organisation med stort kunnande och känsla för service.

Ring huvudkontoret i Huddinge, eller till det distriktskontor som ligger närmast, så kommer vi.

Grafiskt standardansikte

VD

Jonas Hörnfeldt

Grafiskt standardansikte

Ekonomichef

Jan Skogsberg

08-603 34 03
jan.skogsberg@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Försäljningschef

Ulf Norberg

08-603 34 20
ulf.norberg@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Marknadschef

Claes Hörnfeldt

08-603 34 25
claes.hornfeldt@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Personalchef

Annika Björnberg

08-603 34 82
annika.bjornberg@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Gruppchef teknikexperter

Johan Granbom

08-603 34 29
johan.granbom@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Kundcenterchef

Sandra Eriksson

08-603 34 83
sandra.eriksson@dematek.se

Grafiskt standardansikte

Innesäljare

Mathias Kaivola

010-202 35 45
mathias.kaivola@dematek.se